Mapy, klasyfikacje

  Zgodnie z obietnicą, publikujemy mapy z sobotniej, 5.rundy WesolInO. Można sobie przypomnieć (kto biegał), względnie obejrzeć (jeśli ktoś, z niewiadomych dla mnie przyczyn, nie zdecydował się wystartować). Ta uwaga jest o tyle zasadna, że frekwencja była niezła - i podczas 5.rundy (ponad 80 osób) i w trakcie całego WesolInO (blisko 190 sklasyfikowanych Zawodniczek i Zawodników!). Rzecz jasna, liczymy na to, że w trakcie rundy finałowej (czyli 26.marca, w wielkanocną sobotę) znowu zobaczymy się w staromiłośniańskim lesie w licznym gronie. Aha - a tydzień później, 2.kwietnia, w ramach Wiosennego 360° będzie można pobiegać z mapą na trasach 10, 25 i 50 km. Też zapraszamy!

  Czempioni cyklu mogą poczuc się zmotywowani dodatkowo - bo będziemy ich wieńczyć. Można sobie w stosownej zakładce zobaczyć, kto jakie miejsce zajął i w której kategorii, na wszelki wypadek jednak - podajemy poniżej listę tryumfatorów cyklu:

  • AK - Julia Rejmer
  • AK - Krzysztof Wroniak
  • BK - Karina Daniluk
  • BM - ex aequo Adam Wroniak i Marek Drągowski
  • CK - Agnieszka Kocińska
  • CM - Kuba Drągowski

 Gratulujemy! Nie tylko zwycięzcom zresztą, bo wszyscy walczyli dzielnie. I jeszcze jedna informacja - to eleganckie zdjęcie z lampionem, zdobiące niniejszą informację, podprowadzone zostało z fb Zbigniewa Wojciechowskiego. Bo swoich, tym razem, nie mieliśmy...

(PK 40 - ostatni na trasach B i C w sobotę)

ZałącznikWielkość
WesolInO4.AK_.pdf264.72 KB
WesolInO4.AM_.pdf264.27 KB
wesolino4.BK_.pdf1.7 MB
wesolino4.BM_.pdf1.71 MB
wesolino4.CK_.pdf1.71 MB
wesolino4.CM_.pdf1.72 MB

Komentarze

Niewiele brakowało, a w

Niewiele brakowało, a w kategorii AM byłoby trzech chłopców na 1. miejscu. Norman prawdopodobnie otrzymał 5 minut kary za błędnie podbity jeden PK i zamiast 2 miejsca musiał zadowolić się 3. miejscem.

Dlaczego w nazwach plików (oraz na mapach) jest Wesolino 4, a nie 5?