Mapy i wyniki oraz fanty - finał podsumowany

  No, to można sobie poglądać. Zarówno wyniki - które już wiszą w stosownej zakładce, jak i mapy, które zostały dołączone poniżej. Finałowe WesolInO było dość mokre, ale za to trasy dłuższe - zatem można się było zagrzać bardziej w biegu. Formuła free-order jednym podpasowała bardziej, innym mniej (jak można wnosić z wyników) - grunt, że wszyscy wyszli z lasu. Gratulujemy najlepszym (choć tryumfator kategroii CM powinien chyba odbyć korepetycje z podbijania PK w kolejnych kratkach...); wszystkim zaś dziękujemy za przybycie i walkę z mapą. 

 Mamy nadzieję, że treningi w Starej Miłośnie zaprocentują w sezonie - gdyby zaś komu było mało (a na pewno się tacy znajdą...) to przypominamy, że w kolejny weekend zapraszamy na Wiosenne 360! Będzie można pobiegać lub pospacerować z mapą. Albo i pojeździć na rowerze, jeśli wola.

 I jeszcze jedno ogłoszenie; po raz ostatni losowaliśmy nagrody dodatkowe, czyli oprawki na kompas. Tym razem trafili je: Anna Urban i Grzegorz Zając! Tym samym nie mają wyjścia i po odbiór zapewne zgłoszą się na Wiosennym... Do zobaczenia!

ZałącznikWielkość
WesolInO6-A (1).pdf274.37 KB
Wes-6 BK.pdf1.4 MB
Wes-6 BM.pdf1.4 MB
Wes-6 CK.pdf1.41 MB
Wes-6 CM.pdf1.42 MB

Komentarze

No Panie Prezesie!

Obrazek użytkownika Karol

No Panie Prezesie!
To ja tu dla Dyrekcji robię co mogę żeby ułatwić sprawdzanie kodów, a tu takie insynuacje! ;)
Punkty podbijałem zgodnie z kodami, przy porządku kodów od 31 do 57. Ponieważ 31 nie było, to 1 pusta. 32 było podbite w dwójce, 33 w trójce, 45 w piętnastce a 57 w dwudziestce siódemce! A ile czasu na to straciłem żeby odejmować na każdym punkcie od kodu wartość 30 żebym wiedział gdzie podbić! Przynaniej 20 sekund na tym do urwania (na każdym punkcie!).

A co do wyników , to moim zdaniem bardzo prawdopodobne że w mojej kategorii są niektóre źle obliczone (np 2 i 3 miejsce w CM)

Pozdrawiam :)